Челси се оплака от "лошия език" на съдията Марк Клатенбърг по време на дербито с Манчестър Юнайтед, което "сините" загубиха с 2:3.
Клатенбърг показа червени картони на Фернандо Торес и Бранислав Иванович през второто полувреме, а Хавиер Ернандес вкара победния гол за Юнайтед от положение на засада.
"Подадохме оплакване на делегата на двубоя заради лошия език, използван от съдията и адресиран към нашите футболисти в двата различни момента. Делегатът ще отнесе оплакването ни до Футболната асоциация. За момента няма да правим повече коментари по случая", заявиха от Челси, цитирани от БТА.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















