Фулъм и Саутхемптън завършиха 1:1 в мач от 19-ия кръг на Висшата лига.

Двубоят на "Крейвън Котидж" започна много добре за домакините, които успяха да открият резултата още в 8-ата минута чрез Димитър Бербатов. След добра атака по десния фланг Саша Ритер центрира остро, вратарят на гостите пропусна да избие топката, която попадна в Бербатов и той на празна врата откри резултата.

След попадението българинът показа под фланелката си тениска с надпис "Бъдете спокойни и ми подавайте топката", след което получи жълт картон.

До края на първата част Фулъм остана по-добрия отбор на терена, но за пореден мач пропусна да отбележи гол, когато има надмощие в играта. Така до почивката резултата остана непроменен.

През втората част изненадващо гостите заиграха много по-активно, докато играчите на мартин Йол трудно намираха път към вратата на Дейвис. Така се стигна до 84-ата минута, когато след центриране от корнер Биърд от Фулъм игра с ръка и реферът отсъди дузпа, която бе реализирана от Рики Ламбърт за крайното 1:1.

След това равенство Фулъм е на 14-та позиция с актив от 21 точки.