Димитър Бербатов се завърна с гол за победата на Фулъм с 2:1 над Евертън в мач от 3-ия кръг на Купата на Лигата в Англия.

Българският нападател пропусна двубоя на тима си срещу Челси заради контузия, но започна като титуляр на "Крейвън Котидж" срещу "карамелите".

Гостите поведоха в 11-ата минута чрез Стивън Нейсмит, но Бербо изравни в 54-ата минута. Дарън Бент донесе успеха за Фулъм и пълния обрат в срещата в 67-ата минута за кеф на феновете по трибуните.

Челси също записа успех след 2:0 над Суиндън Таун. Фернандо Торес откри в 29-ата минута в полза на гостите от Лондон, а Рамирес сложи точка на спора с втори гол в 35-ата минута.

Александър Тонев пък започна като титуляр за Астън Вила при домакинската загуба с 0:4 от Тотнъм. Българският национал остана на терена до 82-ата минута, когато бе заменен от Робинсън. Джърмейн Дефоу вкара два гола за "шпорите", а по веднъж се разписаха Паулиньо и Насер Шадли.

Манчестър Сити разби Уигън с 5:0, а два гола вкара новото попълнение Стеван Йоветич. Един Джеко, Яя Туре и Хесис Навас допълниха разгрома за гостите.