Астън Вила отпадна от турнира ФА къп. В мач от третия кръг на надпреварата, тимът от Бирмингам загуби с 1:2 домакинството си на Шефилд Юнайтед, който се намира на 18-ата позиция в третото ниво на английския футбол - Първа лига.

Българският национал Александър Тонев започна като титуляр за Вила и бе заменен в 60-ата минута.

Гостите от Шефилд първи стигнаха до гол след точно изпълнение на Джейми Мърфи в 20-ата минута. В 75-ата обаче влезлият на мястото на Тонев - Никлас Хелениус изравни. Точка на спора сложи Райън Флин с гол девет минути преди края.

Фулъм на Димитър Бербатов пък завърши 1:1 като гост на Норич и така двата тима ще преиграват, преди да стане ясно кой ще продължи в следващата фаза.

Българският нападател получи почивка и не попадна в групата на "котиджърс".

Иначе Дарън Бент откри за Фулъм в 40-ата минута, но малко след това Робърт Снодграс върна надеждите на "канарчетата", оформяйки крайното 1:1.