Арсенал спря победния ход на Манчестър Сити в Англия. Дербито между двата тима, което се игра на "Емиратс" завърши без победител - 1:1.

Интригата за титлата продължава. И четирите тима в челото - Челси, Ливърпул, Манчестър Сити и Арсенал имат шансове за успех.

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Гостите от Манчестър, които бяха спечелили последните си четири мача, поведоха в 18-ата минута с попадение на Давид Силва.

"Гражданите" се надяваха на пети пореден успех, но Фламини съумя да изравни в 53-ата минута. Той отбеляза при първия точен удар във вратата на съперника.

Кристъл Палас шокира лидера Челси>>

Сити е на трето място в класирането с 66 точки, докато Арсенал е четвърти с 63. Първи е Челси, въпреки че претърпя изненадващо поражение от Кристъл Палас, а втори е Ливърпул.