Дано всички, които влизат в тази болница, да излизат живи и много по-здрави.


Пожеланието е на премиера Бойко Борисов, който откри нова болница и общински медицински център в бургаския жилищен комплекс „Меден рудник”.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google