Реал (Мадрид) продължава в следващата фаза на Шампионската лига след равенство 1:1 като гост на Манчестър Сити.

Очаквано, "гражданите" отпадат от надпреварата и в последния кръг ще се борят да отидат поне в Лига Европа. Техен конкурент за третото място ще бъде Аякс, а Борусия (Дортмунд) със сигурност ще финишира първи.  Реал продължава напред като втори.

В Манчестър Карим Бензема откри резултата в 10-ата минута. След това испанците изпуснаха още няколко изгодни положения.

Все пак Сити стигна до гол, след като в 73-ата минута Арбелоа извърши нарушение и бе изгонен, а реферът отсъди дузпа. Агуеро бе точен за 1:1, но това бе слаба утеха за Роберто Манчини.

:
  • 90'
  • 74'
    Серхио Агуеро бе точен от бялата точка и изравни резултата
  • 73'
    Арбелоа бе изгонен, след като извърши нарушение срещу Агуеро в наказателното поле. Реферът отсъди дузпа в полза на Сити
  • 63'
    Агуеро направи страхотен пропуск пред вратата на Реал. Той стреля от непосредствена близост, но Касияс за пореден път показа невероятните си качества
  • 60'
    Топката удари Серхио Рамос в ръката и съдията му показа жълт картон
  • 59'
    Карлос Тевес влезе на мястото на Насри
  • 56'
    След атака на Роналдо, топката попадна в Кедира, който отблизо стреля право в ръцете на Джо Харт
  • 47'
    Хави Гарсия зае мястото на Коларов
  • 46'
  • 45'
  • 40'
    Майкон също бе декориран в жълто
  • 28'
    Туре получи жълт картон за нарушение, след което реагира остро срещу решението на съдията
  • 27'
    Сити най-сетне създаде нещо опасно. Майкон стреля силно, но топката профуча на сантиметри от страничната греда
  • 25'
    Карим Бензема прави пореден пропуск пред вратата на Манчестър Сити
  • 15'
    Роналдо стреля силно и защитник на Сити трябваше да чисти от голлинията. Предимството на Реал в първите минути е осезаемо