Жена на 39 години е пострадала при верижна катастрофа на АМ "Тракия", която стана в неделя след обяд, съобщиха от областната полиция в Сливен.
Пострадалата, която е била пътник в единия автомобил, е откарана в болница в Стара Загора без опасност за живота.
Пътният инцидент стана около 17:30 часа на 13 юли между четири автомобила в район на км 230 на автомагистрала „Тракия“.
Разгледай онлайн нашите промоционални брошури
Произшествието предизвика километрично задръстване в сливенския участък на магистралата, малко преди границата със Старозагорска област в посока София.
Причините за катастрофата се изясняват. По случая е образувано досъдебно производство.
Припомняме, че вчера сутринта тежък пътен инцидент взе две жертви в района на 148 км на „Тракия“ в посока Бургас край Шишманци.
По първоначални данни автомобил с белгийска регистрация, управляван от 47-годишен чужд гражданин, блъснал в аварийната лента автомобил с българска регистрация, от който са загинали мъж на 46 години и 48-годишна жена.
16-годишна пътничка от първата кола бе откарана в болница за прегледи.
Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase
Последвайте btvnovinite.bg във VIBER
Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM
Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK
Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK