Втори ден се провеждат протести у нас срещу военните действия в Украйна. Демонстрация отново имаше пред руското посолство в София.
Там се бяха събрали както украинци, така и българи. Екипът ни видя сълзи в очите на голяма част от хората. Част от тях казват, че не могат да се свържат с близките им в Украйна. Други пък, че роднините им са в бункери, но въпреки това, че са категорични, че техните близки няма да напуснат Украйна, а напротив ще се борят за нея.
Към 18:50 ч. движението по улица „Никола Мирчев“ беше блокирано, но нямаше ескалация на напрежението. Скоро след това трафикът беше възстановен.
-
Владимир Путин: Над 700 000 руски войници се бият на фронта в Украйна
-
След месеци на отстъпление: Украйна с изненадваща контраофанзива по източния фронт
-
„Заплаха от Русия“: Великобритания изпраща изтребители в Полша
-
Украйна завърши тестването на нови дронове камикадзе
-
Жертви и хаос: Украйна удари руски железопътни линии и рафинерия (ВИДЕО)
-
Кремъл: НАТО се бие срещу Русия
-
След инцидента с руски дрон: Външното министерство на Румъния привиква руския посланик
-
Фрагменти от руски дронове са паднали в Румъния при над 50% от нападенията срещу Украйна до границата
-
Военният министър: Нашите МиГ-29 са подготвени да въздействат срещу руски дронове
-
Все още произходът на дрона в небето на Румъния не е уточнен