Влак е аварирал на гара Сандански след 14 ч. днес. 

Блокирани заради него са били още три влака.

От БДЖ съобщиха, че става дума за техническа повреда в локомотива на пътническия влак, който се движи от Петрич за Благоевград. Във влака има 15 души.

Повреденият локомотив трябва да бъде заменен от нов всеки момент, съобщават от БДЖ.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google