Сериозно превишаване на нормата за замърсяване на въздуха в София на 20 декември. Над града има гъста мъгла.
Снимка:
Редакторски екип
Гражданската платформа air.bg отчита на места двойно завишение над нормата за фините прахови частици в столицата. Въздухът е най-мръсен в кварталите "Христо Смирненски" и "Яворов", в центъра и на много други места.
Снимка:
Редакторски екип
Зрители на bTV изпратиха видеоклипове в платформата „Аз, репортерът“, на които се вижда състоянието на въздуха.
Други пък сигнализираха, че още в късните часове на 19 декември миризмата в столицата е била непоносима.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















