Рано тази сутрин е извършен въоръжен грабеж на казино в Казанлък. Обирът е станал около 4.30 часа. Въоръжен мъж с пистолет нахлул в игралната зала. Той заплашил крупието и прибрал около 3000 лв. Грабителят е бил с маска.

Служител в казиното е успял да натисне паник-бутона и на мястото пристига полицейски екип. Униформените извършват оглед на мястото на инцидента.

Всички пътища на изхода от Казанлък са блокирани от полиция, която проверява автомобилите за евентуалния извършител.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google