В манастира "Седемте престола", където последно са били пътуващите в катастрофиралия автобус, днес беше отслужена панихида в памет на загиналите.
Притихнала е сега светата обител, но преди час траурно забиха манастирските камбани.
Снимка:
Ладислав Цветков
Загиналите при катастрофата с автобус край Своге само час преди инцидента са се отбили в манастира и камерите са заснели благоволението, с което са се изправили пред иконите.
Снимка:
Ладислав Цветков
Хора от цялата околност се стекоха днес в манастира. Те не познават жертвите, но са съпричастни към близките.
Снимка:
Ладислав Цветков
Помолиха се и за по-бързото оздравяване на ранените.





















