Трайно намаляват настанените в болница с коронавирус.

Вече под 650 души се лекуват в лечебни заведения, като от тях 72 са в интензивни отделения.

422 са новите случаи на COVID-19 за денонощието. Положителни са 5,6% от направените 7500 теста.

Като излекувани за 24 часа са отчетени 3200 души, починали са 13.

За последното денонощие са поставени малко над 1000 дози ваксини.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google