Катастрофа в центъра на София затрудни движението. Инцидентът се е случил на ул. „Проф. Никола Михайлов“ и бул. “Васил Левски”.
Няма тежко пострадали - водачите на два автомобила са с охлузвания.
Снимка:
БГНЕС
Откарани са за преглед в болница. Според информацията единият шофьор е засякъл другия и се е забил в стълб. В момента го подменят, защото контактната мрежа се е смъкнала.
Снимка:
Емил Митев
Няма спрени тролейбуси или градски транспорт.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















