Развитие по казуса "Бебе Сара". Столичната община обжалва решението на съда за издаването на акт за раждане на детето.

Сара е с две майки – българка и британка. Мотивите на район "Панчарево" са, че двете жени са отказали да предоставят информация коя е биологичната му майка.

Според адвоката на семейството те не са длъжни да предоставят такива документи, защото това би означавало, че детето ще бъде лишено от единия си родител.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google