Срутване е станало в тунел „Железница” на АМ "Струма" в Благоевградско.
Затрупани бяха трима души. Всички са живи, заяви здравният министър Кирил Ананиев в Министерски съвет.
И тримата са били извадени от тунела, съобщи кореспондентът на bTV в региона. На мястото пристигнаха много линейки и полицейски екипи.
Към мястото пътува министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова и председателят на Агенция "Пътна инфраструктура" Георги Терзийски. Там е и кметът на Благоевград Румен Томов.
Снимка:
Ирина Жерева
Снимка:
Ирина Жерева
Очаквайте подробности!
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















