Последни новини

Надценки до 91%: КЗК сигнализира за тежки деформации на пазара на млечни продукти

Надценки до 91%: КЗК сигнализира за тежки деформации на пазара на млечни продукти

Над 300 млади таланти и повече от 100 бизнес лидери се включват в инициативата за задържане на младите в България - GrowthCon360

Над 300 млади таланти и повече от 100 бизнес лидери се включват в инициативата за задържане на младите в България - GrowthCon360

Сърбия не получи лиценз за националната си петролна компания

Асен Василев: Ако правителството не подаде оставка, внасяме вот на недоверие

След положителна оценка - България получава още 1,47 млрд. евро от Плана за възстановяване

„Ще те убия, ако не ми припишеш апартамента!‘‘: Син към майка си

36-годишен мъж загина, след като беше поразен от волтова дъга в локомотивно депо

След протестите: Цялата опозиция вече говори за предсрочни избори, управляващите партии не са казали нито дума

Как осъмна София след снощните размирици (ВИДЕО)

СДВР за провокаторите: Задържани са 71 хулигани, човек с пистолет и такъв с 30 хиляди лева

Спират водата в квартал „Курило“ на 15 октомври

„Софийска вода“ ще осигури водоноска, ако ремонтът се забави

Снимка: iStock

Редакторски екип Редакторски екип

Публикувано в  09:47 ч. 14.10.2024 г.

На 15 октомври (вторник) 2024 г. във връзка с ремонт на уличен водопровод и подмяна на спирателен кран в квартал „Курило“, гр. Нови Искър се налага временно спиране на водоподаването от 9 до 21 часа.

Без вода ще са клиентите на „Софийска вода“ в района на ул. „Чавдар войвода“, ул. „Кременица“, ул. „Искърско дефиле“, ул. „Космонавт“ и ул. „Оражнжерийте“.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода“ ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на ул. „Чавдар войвода“ пред пощенската станция.

Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването, обясняват от дружеството.

Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на „Софийска вода“ АД на телефон 0800 121 21 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството.

„Софийска вода“ АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства.

Какво още коментира Нина Спасова – чуйте във видеото.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK