Близо 20 души са се включили в помощ на семейство Манасиеви, чийто дом изгоря след пожар в столичния квартал “Надежда”.

За тях ви разказказахме миналата седмица. Сега вече са получили нови прозорци, диван и климатик за отопление.

Жилището на Маргарита и нейния син Владимир е опожарено след възпламеняване на газова печка за отопление в началото на месец януари.

Изберете магазин

Разгледай онлайн нашите промоционални брошури

Цените са валидни за периода на акцията или до изчерпване на наличностите. Всички цени са в лева с включен ДДС.
Advertisement

Така те са принудени да живеят в мазето на къщата. В помощ на семейството са събрани близо 2000 лв, но това от което все още имат нужда е физическа помощ за ремонт на къщата.

Пенсията на Маргарита и павилионът, който изгаря до основи, е единственото място, от което семейството е получавало доходи.

„На павилиончето работим, продаваме алкохол, цигари, захарни изделия, сутрин ставаме в 06:00 ч. и затваряме в 19:30/20:00 ч. Нито спестявания имаме, с тези пенсии, откъде спестявания? Ние само да се препитаваме“, разказа Маргарита след инцидента.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK