Щети от проливния дъжд и в столицата. Паднали и счупени плочки в подлеза на бул. "България" и "Гоце Делчев" затрудниха движението на пешеходците.
Снимка:
btvnovinite.bg
Отводняването на подлеза започна още през нощта от аварийните екипи на Столична община. Те са реагирали и на сигнали за наводнени дворове и мазета на територията на "Нови Искър" и "Красно село".
Снимка:
btvnovinite.bg
Следи се състоянието на реките и язовирите на територията на Столична община.
Снимка:
btvnovinite.bg
Няма опасност от разливи, контролирано се изпускат общински язовири.
Снимка:
btvnovinite.bg
Предупредителни кодове за порои и бури има и за следващите 24 часа.
Снимка:
btvnovinite.bg





















