Протест заради окаяното състояние на улиците се проведе в Дупница. Гражданите твърдят, че ремонт на пътищата не е правен от десетилетия, а те са принудени да газят в кал и да чупят колите си в стотици кратери в асфалта.

Освен срещу дупките, недоволството е насочено и срещу трагичното състояние на общинската болница, която е доведена до фалит.

Протестиращите поискаха оставката на кмета на Дупница Методи Чимев.

Той от своя страна заяви, че от другата седмица започва изпълнението на европроект за подобряване на уличната мрежа.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google