Автобус на градския транспорт пропадна в дупка на пътя във Варна.
Сигналът получихме в рубриката ни „Аз,репортерът”. Зрителят ни съобщава за инцидента със снимки, показващи потъналата задна лява гума на превозното средство в участък от пътя, откъдето извира вода.
Снимка:
Аз, репортерът
Пострадали няма, а по-късно през деня автобусът е бил изтеглен, съобщи кореспондент на bTV.
Снимка:
Аз, репортерът
Инцидентът е станал на кръстовището по бул. „Генерал Колев“ - в отсечката от бул. „Цар Освободител“ до ул. „Македония“. Вероятно пътят е пропаднал заради ВиК авария и спукан водопровод.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















