За 107-и път граждански протест с искане на оставките на правителството и на главния прокурор. Вечерта на недоволството отново започна с блокиране на движението по булевард "Цар Освободител".
Малко след 20 ч. се проведе кратка демонстрация и пред обществената телевизия, след което шествието се отправи към "Орлов мост".
Студентите, които подкрепят гражданското недоволство, обявиха, че от днес ще протестират всеки четвъртък.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















