Независимият Георги Кадиев ще прави нов политически проект. Това обяви самият той във социалните мрежи.

"За тези 10 години в политиката се убедих, че системата е непоправима. Кръпките не помагат. Реформите се провалят една след друга. Историческите компромиси доубиват държавата. Трябва всичко отначало", написа Кадиев в профила си във Фейсбук. 

Това е и аргументът му да стартира нов политически проект. "С кого, защо, как - ще отговоря след няколко дни", допълни Кадиев.

Той беше изключен от  БСП заради желанието му да се кандидатира за кмет на София.  Впоследствие стана номинация на АБВ. 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google