Катастрофа край Драгичево рано тази сутрин между лек автомобил и микробус предизвика голямо задръстване на пътя Перник - София.
При пътния инцидент няма пострадали, а само материални щети.
Лентата за София обаче остана затворена за часове, докато пътят се разчисти.
Снимка:
btvnovinite.bg
Движението се регулираше от полицията, осъществявайки се двупосочно в лентата посока Перник.
Поетапното пропускане на автомобилите доведе до задръстване в двете посоки за близо четири часа. Движението вече е възстановено, а трафикът нормален.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















