Паметникът на Съветската армия в София отново осъмна надраскан, този път с червена боя.
Снимка:
Ладислав Цветков
Надписът на монумента „На Съветската армия освободителка от признателния българския народ” е задраскан и под него е написано „Столична община, махни този национален позор!”.
Снимка:
Ладислав Цветков
Преди по-малко от месец паметникът беше залят с блажна боя. Извършителите все още не са известни.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















