Дете падна в шахта на комплекса „Червено знаме“ в София. Сигналът е подаден в 17:52 часа.

От СДВР потвърдиха, че на място са изпратени екипи на полиция и пожарна.

По информация на bTV детето е на 12 години. Момиченцето си е играло с други деца, когато е паднало.

По първоначална информация височината е около 5-6 метра. В шахтата не е имало вода. Детето е контактно.

bTV се свърза и със Спешна помощ. От там заявиха, че са изпратили екип на място. При прегледа са установени леки наранявания - охлузване на крака и в областта на кръста.

Детето ще бъде откарано в „Пирогов“ за обстоен преглед.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google