По традиция стотици българи посрещнаха изгрева на слънцето на 1 юли.

Едно от местата, на което се събират най-много хора на тази дата, е Камен бряг.

Тази година времето беше с ентусиастите и слънцето се показа без да бъде закривано от никакви облаци. Отново по традиция изгревът беше посрещнат под звуците не емблематичната песен на Юрая Хип „Джулай морнинг”.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google