КАТ- София няма да регистрира и пререгистрира коли утре и в сряда – 12 и 13 януари.

Причината  е, че фирмата, която изработва табели, не може да ги достави, тъй като е възникнал технически проблем.

Служителите от отдел „Пътна полиция” имат готовност да възобновят работата си по регистриране на автомобилите, веднага щом получат заявеното количество табели, уточняват от МВР.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google