Абонатите на трите мобилни оператора са изпратили близо 6,8 милиона кратки текстови съобщения
Абонатите на трите мобилни оператора са изпратили близо 6,8 милиона кратки текстови съобщения за Великден.
Абонатите на „Мобилтел” и на „Теленор” са изплатили по два милиона кратки съобщения, а тези на „Виваком” - 2,8 милиона, съобщиха от пресцентровете на операторите.
SMS-честитките са разменени в мрежите на операторите във времето от 22:00 часа на 11 април до 24:00 часа на 12 април.
За Великден 2014 година абонатите на трите оператора изпратиха общо 8,8 млн. SMS-и.
-
Томина неделя е
-
Похарчили сме повече за Великден тази година отколкото миналата
-
Мокър понеделник в Украйна (СНИМКИ и ВИДЕО)
-
Как празнуват Великден в българското село Йерусалимово
-
Първи слънчеви бани в Бургас, ръст на туристите в Пампорово
-
Задръствания и тежка катастрофа при голямото завръщане след празниците (ОБЗОР)
-
Огромно задръстване блокира стотици хора на магистрала „Хемус”
-
Над 100 хиляди българи са посетили Гърция за празниците
-
Кокошка от село Чурек снася зелени яйца (ВИДЕО)
-
1000 народни носии на едно място - в Разлог
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google