През месец юни към утвърдения екип от синоптици в новинарската редакция на bTV се присъединяват две нови лица - Александрина Янкова и Алис Борисова.
Двете дами бяха избрани да станат част от един от най-обичаните зрителски сегменти в ефира на bTV - bTV Времето.
С подкрепата и опита на дългогодишните метеоролози на медията Станислава Цалова и Борислав Лазаров, Александрина и Алис ще допринасят със свежа енергия в създаването и представянето на ежедневната Прогноза за времето.
Разгледай онлайн нашите промоционални брошури
Първоначално в лятната схема на bTV Алис Борисова ще представя сутрешните прогнози в делничните дни – общо 5 на ден.
Александрина Янкова ще представя вечерните прогнози в събота и неделя преди и след централна емисия на bTV Новините в 19 ч. – общо 4 през уикенда.
„Приветстваме с добре дошли Александрина и Алис в нашия вдъхновяващ екип. Те притежават прекрасни лични и професионални качества, задълбочени познания, харизма и амбиция за развитие. Вярваме, че с тяхното присъствие ще обогатим още повече иновативното съдържание на bTV Времето с интересна и достъпна информация за метеорологичните явления. За мен, като дългогодишен журналист, времето е неразделна част от ежедневието на нашите зрители и от съдържанието на нашите новини. Ако е възможно, то трябва да заема още по-централно място“, заявява Ралф Бартолайт, главен изпълнителен директор на bTV Media Group.
Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase
Последвайте btvnovinite.bg във VIBER
Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM
Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK
Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK