Над 50 коли осъмнаха с нарязани гуми в Пловдив. Всичките до един са били паркирани пред блок в жилищен район „Тракия", съобщи кореспондентът на bTV. По първоначални данни са нарязани над 150 гуми. Някои от автомобилите са с по две, три и четири нарязани гуми.

Според потърпевшите вандалите са действали така, че голяма част от спуканите гуми не подлежат на лепене. Хората недоумяват защо са станали обект на подобно нападение.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google