Кола се е блъснала в дентална клиника в София. За инцидента съобщават от самото лечебно заведение във Фейсбук.

За щастие няма пострадали, а всички служители и пациенти са в добро състояние.

Кадри, споделени от клиниката показват, че автомобилът е счупил стъклото, като е стигнал почти до зъболекарския стол.

От клиниката изразиха искрената си благодарност към целия екип, близките, приятелите и съседите, които са оказали съдействие и подкрепа в овладяването на ситуацията.

Поради необходимостта от възстановяване на нанесените щети, през следващите дни клиниката временно няма да работи на пълен капацитет. Екипът уверява, че ще положи всички усилия нормалната дейност да бъде възстановена възможно най-скоро.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google