Кола се е запалила на АМ „Тракия“ между Ямбол и Нова Загора.
Снимка:
Лъчезар Владимиров
Пламнала е в движение, полицията отбиваше трафика.
Снимка:
Лъчезар Владимиров
Няма пострадали. Инцидентът предизвика километрична тапа.
Снимка:
Мария Василева
От полицията казаха за bTV, че движението вече е пуснато, но шофьори сигнализират, че колоната става все по-голяма. Това съобщи кореспондентът ни в региона.
Инцидентът е станал на 261-вия километър в посока София, между Ямбол и Нова Загора.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















