Катастрофа на АМ „Тракия“. Временно движението при км 16 на АМ "Тракия" в посока София се осъществява в аварийната лента поради ПТП. Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.
Няма информация за тежко пострадали, съобщиха от МВР за bTV.
Трафикът се регулира от "Пътна полиция".
Около 11 часа движението беше възстановено.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















