Катастрофа край Стара Загора взе поредната жертва на пътя.
Малко преди 18 ч. вчера вечерта автомобил е излетял от околовръстния път за Казанлък и се е забил в колоните на близкия надлез.
Шофьорът е загинал на място.
Снимка:
Анна Турлакова
При удара колата се е възпламенила и е запалила сухи треви и храсти. Екип на пожарната е овладял огъня.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















