Публикувано в 13:00 ч. 26.10.2020 г.
- Обновено в18:58 ч. 26.10.2020 г.
Снимка:
Ладислав Цветков
Главният прокурор Иван Гешев обяви, че се е карантинирал, след като член на семейството му е дал положителна проба за COVID-19.
„Сам се поставих под карантина в очакване на указания от здравните власти. С личен пример и спазвайки правилата, всеки помага на лекарите в борбата им с пандемията. Пожелавам здраве на всички“, пише обвинител номер 1 в „Туитър“.
Трима души пострадаха при голям пожар в жилищен блок в Пловдив
Здравейте!
Добре дошли на новия btvnovinite.bg. Направихме няколко подобрения, за да бъде употребата на предпочитания от Вас новинарски сайт още по-лесна.
Опростихме и олекотихме навигацията, така че новият btvnovinite.bg да дава бърз, интуитивен и пряк достъп до най-важните акценти от деня, представени от най-авторитетната новинарска редакция в България.
Улеснихме достъпа до съдържанието през мобилни устройства.
Най-важните новини от деня, както и новините от последните минути – на новата начална страница може да намирате по-лесно и повече от съдържанието, което знаем, че харесвате.
Ето още от най-важните новости:
- Ново, опростено меню за по-интуитивна навигация;
- Нова, по-лесна за четене подредба на водещите новини на началната
страница;
- Изцяло нова организация на секцията „Спорт”
- Повече видеo
- Бърз достъп до всички емисии, които сте пропуснали – може лесно
да ги намеритe на btvplus.bg
- Пряка връзка с най-актуалното от съдържанието на btv.bg
- Нова, по-ясна прогнозата за времето с препратка към dalivali.bg