Тролей по линия номер 2 в София се самозапали до кръстовището на паметника "Левски".
Зрител ни изпрати кадри от горящия тролей в рубриката „Аз, репортерът”.
Снимка:
Аз, репортерът
При инцидента няма пострадали, нанесени са само материални щети по превозното средство. Огънят е пламнал заради техническа неизправност.
На мястото са изпратени два противопожарни автомобила, които са потушили пламъците.
Водачът е свалил пътниците на предната спирка и на практика в момента на запалването той е бил празен.
Снимка:
Аз, репортерът
Тролеят е изтеглен от авариен автомобил на Центъра за градска мобилност.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















