Удар между турски и български тир задръсти движението на АМ „Тракия”, предаде репортер на bTV. Инцидентът е станал около 10 ч. сутринта.
За щастие няма пострадали.
По това време полицейски екипи са отбивали всички тежкотоварни камиони от магистралата, за да се почисти пътя от снежната покривка.
Снимка:
Полина Гергушева
След удара се е образувала тапа от около 3 км. В посока София.
В момента екипи работят по преместването на тира.





















