Автомобил се вряза във вход на бензиностанция в столицата. Инцидентът станал на Околовръстното до кв. Бояна около 7:30 сутринта.
Според служителите на бензиностанцията на шофьора му е прилошало.
Снимка:
Полина Гергушева
На място са дошли линейка и полиция.
Един от служителите се наложило лично да закара шофьора на катастрофиралия автомобил вкъщи. От бензиностанцията не пожелаха да застанат пред камерата на bTV, но споделиха, че щетите не са големи и обектът е застрахован.
Снимка:
Полина Гергушева
Най-сериозно е пострадала входната врата на обекта.
Снимка:
Полина Гергушева
Няма пострадали хора.





















