Пожар повреди два електропровода в София. Огънят е на бул. „България”, малко преди разклона за Околовръстния път.

Екипи на пожарната са на място, за да изгасят огъня. Има и полицейски екипи.

Запалил се е подземен кабел. Огънят е засегнал и съседния електропровод.

Снимка: btvnovinite.bg

С цел обезопасяване на района са изключени електропроводите в съседство до окончателното овладяване на огъня. До 14:30 часа ще бъде възстановено захранването на подстанция „Бояна“ на ЧЕЗ.

Автомобилите преминават свободно. Хората от съседните сгради обаче се притесняват, че електропроводът може да падне върху някоя от колите.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google