Двама души са в болница след тежка катастрофа на бул. „Ломско шосе“ в София.
Снимка:
Facebook/ Катастрофи в София
Сигналът за инцидента е подаден в 16:20 ч. Три автомобила са катастрофирали на кръговото кръстовище преди ж.к. „Обеля“.
Движението е затруднено и се осъществява в една лента.
Двамата мъже са на 36 г. и са в шокова зала в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов”. Прегледан и пуснат за домашно лечение е и 45-годишен мъж.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















