Протестното шествие тази вечер стигна до „Орлов мост“. Хората скандираха "Оставка" и "Свобода".
След недоволството край президентството демонстрантите се насочиха към сградата на МВР, после преминаха по бул. "Георги Раковски", като кръстовището с ул. "Гурко" беше блокирано от група младежи.
Останалата част от протестиращите продължиха по улицата, преминавайки през кръстовището с бул. "Васил Левски".
Те се насочиха към сградата на Софийския университет "Св. Климент Охридски", за да се присъединят към хората от блокадата на „Орлов мост“.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















