Автомобил катастрофира до подлеза на метростанция „Св. Патриарх Евтимий“ в София.

Снимка: Редакторски екип
Кола катастрофира до метростанция в София

След десен завой колата поднася и се завърта. След това се забива странично в дървото пред входа на метрото.

Снимка: Редакторски екип
Кола катастрофира до метростанция в София

В автомобила са се возили двама души. Водачът на автомобила е тестван за алкохол, а пробата му е отрицателна. На място има екип на полицията и на аварийната дирекция.

Снимка: Редакторски екип
Кола катастрофира до метростанция в София

Малко преди 19 часа автомобилът е преместен. Разбити са колчета, при инцидента няма пострадали.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google