16-годишно момче е наръгано в района на хотел „Плиска” в София.
Сигналът за инцидента е подаден малко след 21:30 ч. л в понеделник в Спешна помощ, линейка е изпратена веднага.
Младежът е закаран в "Пирогов" в тежко състояние, настанен е в противошокова зала с две прободни рани в гърдите. От болницата засега не дават подробности за състоянието му.
По неофициална информация става въпрос за сбиване, заради възникнал спор за момиче или заради футболен мач.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















