Трето поредно поражение претърпя Том (Томск) в 3-ия кръг на руското първенство, този път с 0:3 при гостуването на Ростов. Двамата българи в състава на гостите Пламен Николов и Живко Миланов играха по 90 минути, но бившият играч на Левски предизвика дузпа в 84-ата минута. При нарушението българинът получи и жълт картон.

И трите гола за домакините вкара Артьом Дзюба, като за третото попадение от дузпа той сам си я спечели. Дзюба се мушна пред Миланов, българинът изостана и при опита да го спре го събори на земята. В още една ситуация Миланов беше преодолян заради бавната си реакция, но в този случай вратарят на томчани Младен Божович спаси вратата си.

След поражението Том, заедно с Криля Советов, остават на последните две места в класирането без актив. Ростов е на 2-о място със 7, на две от лидера Спартак (Москва), който днес разгроми Динамо (Москва).