Васлуй, с Живко Миланов в състава си, постигна трудна победа с 2:1 в домакинството си на непретенциозния новак Турну Северин от 8-ия кръг на румънското първенство.

Българският защитник бе титуляр и игра цял мач, като в 87-ата минута се отчете и с жълт картон.

Всичко по-интересно в мача се случи в заключителната част на двубоя, а домакините стигнаха до инфарктен успех в добавеното време.

Васлуй поведе в резултата в 76-ата минута с гол на звездата в състава Мариус Никулае. В 88-ата минута обаче гостите стигнаха до равенството и за кратко дори виждаха точката след попадението на португалеца Уго Моутиньо. В 92-ата мин. обаче сенегалеца Осман Н’Дойе донесе успеха на домакините.

Васлуй вече има актив от 12 точки и заема 6-о място, докато Турну Северин все още няма победа и заема предпоследната 17-а позиция с 3 точки.