Николай Михайлов и неговият отбор Твенте завършиха 2:2 като гости с ВВВ Венло в мач от 31-ия кръг от Ередивизи. Следващата среща за българския страж и неговия тим е на 28-ми април на "Де Гролш Весте" срещу НЕК Неймеген.

Въпреки позитивната серия, в която Твенте няма поражение вече пет мача, те все още не могат да наваксат изоставането в класирането и се нареждат на 5-о място с 55 точки три кръга преди края на редовния сезон.

Тимът на ВВВ Венло поведе с 2:0 в първите 25 минути, като Нилс Рьоселер откри резултата в 18-ата, а след още 6 Уче Нуофор удвои с глава. След почивката също в рамките на кратко време Твенте стигна до точката. Расмус Бенгстон начали в 58-ата минута, а след още две Люк Кастаниос изравни за 2:2.