Кошмарна се оказа тази седмица за ЦСКА (Москва). След като преди дни шампионите на Русия загубиха гостуването си на Байерн (Мюнхен) с 0:3, момчетата на Леонид Слуцкий отстъпиха и в столичното дерби със Спартак със същия резултат.

Георги Миланов започна двубоя на резервната скамейка на ''армейците''. Футболист номер 1 на България за 2012 година се появи в игра в 69-ата минута на мястото на Александърс Цауня, когато вече бяха паднали всички попадения във вратата на Игор Акинфеев.

Арас Йозбилис откри резултата в на стадион "Локомотив" в 40-ата минута, а след почивката Спартак реши всичко с два бързи гола. Точни в 52-ата и 59-ата минути бяха съответно Дмитрий Комбаров и Сергей Паршивлюк.

Така след първите девет кръга Спартак и ЦСКА са начело в подреждането с по 20 точки. Зенит обаче може да ги измести от върха, ако постигне победа при гостуването си на Ростов тази вечер от 19:30 часа. Този мач може да гледате пряко по RING.BG.