ЦСКА (Москва) не допусна изненада срещу Амкар и спечели с 2:1 домакинството си от 7-ия кръг. Георги Миланов остана резерва за "армейците", докато Пеев, Сираков, Георгиев и Занев играха за гостите от Перм.

Още в първата минута Георги Пеев откри резултата, след като получи топката в наказателното поле и би покрай вратаря Акинфеев. До края на първото полувреме футболистите на Станислав Черчесов пропуснаха още две отлични положения за гол. Домакините изравниха в 24-ата минута, когато Сейду Думбия получи дълъг пас и останал сам срещу Герус реализира за 1:1.

Футболистите на ЦСКА обаче трябваше да чакат чак до 77-ата минута, за да стигнат до победен втори гол. Ахмед Муса донесе успеха на "армейците" с красив удар извън наказателното поле.